Playarena Łódź na:
Zarejestruj
Kontakt:
  Kontakt

Sponsor miasta:
559c749df9ecbf5bcadbefcf318da51d8ea3e6a6
   1    2    3    4    

Tylko Futbol wygrywa "Łęczycką Aperturę"!


Autor: Marcel Piorun

W ostatnią niedzielę, czyli 30 marca, rozegrano w Łodzi turniej "Łęczycka Apertura". Jak sama nazwa wskazuje, zawody odbyły się na Orliku przy ul. Łęczyckiej i mimo że nie były to oficjalne rozgrywki Playarena, to większość drużyn w nich startujących, na co dzień występuje na różnych szczebla..

Reorganizacja trzecich lig przeprowadzona


Autor: Marcel Piorun

Po długich obradach łódzcy Ambasadorowie Playarena zdecydowali przeprowadzić reorganizację w strukturach trzecioligowych. Po zmianach Łódź będzie posiadać 4 grupy 3 ligi, w których rywalizować będzie ze sobą po 18-19 drużyn. Mamy nadzieję, że nowy projekt się sprawdzi, a poszczególnym zespoło..

Specyficzne areny łódzkich rozgrywek


Autor: Marcel Piorun

Tak jak w większości polskich miast, tak samo w Łodzi każdy Orlik ma swoje cechy specjalne. Na jakich boiskach gra się najczęściej w łódzkiej Lidze Nike Playarena? Oto kilka specyficznych obiektów, które w stolicy województwa łódzkiego cieszą się bardzo dużą popularnością… Popularne boiska w łód..

Radio Łódź i Halo Łódź patronami medialnymi rozgrywek !


Autor: Marcel Piorun

W ciągu ostatnich tygodni łódzka Liga Nike Playarena nie tylko powróciła na dobre do gry, ale również pozyskała dwóch patronów medialnych. Od teraz informacje o rozgrywkach w Łodzi będzie można usłyszeć w Radiu Łódź, a dodatkowo każdy będzie mógł poczytać o nich na miejskim portalu internetowym H..

Dezycje o awansach i spadkach podjęte!


Autor: Marcel Piorun

o gorących dyskusjach łódzcy Ambasadorowie opracowali plan spadków i awansów w Lidze Nike Playarena. Pod uwagę były brane naprawdę przeróżne rozwiązania, ale ostatecznie zdecydowano się na takie, które uwzględniłyby aktywność w poszczególnych ligach. Rozgrywki mają rozwijać się z tygodnia na tydz..

Weekend zapowiada się ciekawie.


Autor: Marcel Piorun

Po zimowym marazmie łódzcy zawodnicy zdecydowanie chętniej pojawiają się na Orlikach. Już w najbliższy weekend dojdzie do kolejnych starć o ligowe punkty. Oto lista wybranych meczów, które odbędą się w Łodzi w ramach Ligi Nike Playarena w sobotę i niedzielę oraz nasze prognozy dotyczące wyników p..

Limity spotkań w Ekstraklasie i 1 lidze w Łodzi


Autor: Marcel Piorun

Runda wiosenna Ekstraklasy oraz 1 ligi w Łodzi praktycznie już się rozpoczyna. Zanim wszystko ruszy na dobre, trzeba jednak uporządkować sprawy limitu meczów, które Ambasadorowie ustalili przed startem sezonu 2013/2014. Dotyczyły one dwóch najwyższych klas rozgrywkowych, a chodziło o to, żeby..

Ekstraklasa, czyli kto zostanie mistrzem Łodzi?


Autor: Marcel Piorun

Łódź budzi się powoli z zimowego snu, dlatego najwyższy czas rozpocząć rundę rewanżową w Lidze Nike Playarena. O potencjale drużyn z Ekstraklasy oraz ich szansach na mistrzostwo pokusił się napisać człowiek, który w Playarenie zobaczył chyba najwięcej spotkań i śmiało można go potraktować jako ek..

Obrady Ambasadorów w Łodzi zakończone sukcesem!


Autor: Marcel Piorun

20 lutego w łódzkiej „Manufakturze” odbył się mini zjazd Ambasadorów Ligi Nike Playarena w Łodzi. W obradach udział wzięło 6 osób: Don - Przemysław Kaczmarek, Don - Łukasz Pomaski, Boss - Marcin Dobrosiński, Boss - Piotr Galanciak, Consigliere - Wojciech Pasikowski i Soldato - Marcel Piorun. Po ..

   1    2    3    4