Playarena Łódź na:
Zarejestruj
Kontakt:
  Kontakt

Sponsor miasta:
559c749df9ecbf5bcadbefcf318da51d8ea3e6a6
   1    2    3    

Tylko Futbol wygrywa "Łęczycką Aperturę"!


Autor: Marcel Piorun

W ostatnią niedzielę, czyli 30 marca, rozegrano w Łodzi turniej "Łęczycka Apertura". Jak sama nazwa wskazuje, zawody odbyły się na Orliku przy ul. Łęczyckiej i mimo że nie były to oficjalne rozgrywki Playarena, to większość drużyn w nich startujących, na co dzień występuje na różnych szczebla..

Reorganizacja trzecich lig przeprowadzona


Autor: Marcel Piorun

Po długich obradach łódzcy Ambasadorowie Playarena zdecydowali przeprowadzić reorganizację w strukturach trzecioligowych. Po zmianach Łódź będzie posiadać 4 grupy 3 ligi, w których rywalizować będzie ze sobą po 18-19 drużyn. Mamy nadzieję, że nowy projekt się sprawdzi, a poszczególnym zespoło..

Specyficzne areny łódzkich rozgrywek


Autor: Marcel Piorun

Tak jak w większości polskich miast, tak samo w Łodzi każdy Orlik ma swoje cechy specjalne. Na jakich boiskach gra się najczęściej w łódzkiej Lidze Nike Playarena? Oto kilka specyficznych obiektów, które w stolicy województwa łódzkiego cieszą się bardzo dużą popularnością… Popularne boiska w łód..

Radio Łódź i Halo Łódź patronami medialnymi rozgrywek !


Autor: Marcel Piorun

W ciągu ostatnich tygodni łódzka Liga Nike Playarena nie tylko powróciła na dobre do gry, ale również pozyskała dwóch patronów medialnych. Od teraz informacje o rozgrywkach w Łodzi będzie można usłyszeć w Radiu Łódź, a dodatkowo każdy będzie mógł poczytać o nich na miejskim portalu internetowym H..

Dezycje o awansach i spadkach podjęte!


Autor: Marcel Piorun

o gorących dyskusjach łódzcy Ambasadorowie opracowali plan spadków i awansów w Lidze Nike Playarena. Pod uwagę były brane naprawdę przeróżne rozwiązania, ale ostatecznie zdecydowano się na takie, które uwzględniłyby aktywność w poszczególnych ligach. Rozgrywki mają rozwijać się z tygodnia na tydz..

Weekend zapowiada się ciekawie.


Autor: Marcel Piorun

Po zimowym marazmie łódzcy zawodnicy zdecydowanie chętniej pojawiają się na Orlikach. Już w najbliższy weekend dojdzie do kolejnych starć o ligowe punkty. Oto lista wybranych meczów, które odbędą się w Łodzi w ramach Ligi Nike Playarena w sobotę i niedzielę oraz nasze prognozy dotyczące wyników p..

Limity spotkań w Ekstraklasie i 1 lidze w Łodzi


Autor: Marcel Piorun

Runda wiosenna Ekstraklasy oraz 1 ligi w Łodzi praktycznie już się rozpoczyna. Zanim wszystko ruszy na dobre, trzeba jednak uporządkować sprawy limitu meczów, które Ambasadorowie ustalili przed startem sezonu 2013/2014. Dotyczyły one dwóch najwyższych klas rozgrywkowych, a chodziło o to, żeby..

Ekstraklasa, czyli kto zostanie mistrzem Łodzi?


Autor: Marcel Piorun

Łódź budzi się powoli z zimowego snu, dlatego najwyższy czas rozpocząć rundę rewanżową w Lidze Nike Playarena. O potencjale drużyn z Ekstraklasy oraz ich szansach na mistrzostwo pokusił się napisać człowiek, który w Playarenie zobaczył chyba najwięcej spotkań i śmiało można go potraktować jako ek..

Obrady Ambasadorów w Łodzi zakończone sukcesem!


Autor: Marcel Piorun

20 lutego w łódzkiej „Manufakturze” odbył się mini zjazd Ambasadorów Ligi Nike Playarena w Łodzi. W obradach udział wzięło 6 osób: Don - Przemysław Kaczmarek, Don - Łukasz Pomaski, Boss - Marcin Dobrosiński, Boss - Piotr Galanciak, Consigliere - Wojciech Pasikowski i Soldato - Marcel Piorun. Po ..

"Na miniEuro2013 dałem z siebie 120%"


Autor: Pomoc Playarena

- Czułem się spełniony, szczęśliwy, byłem cały w "skowronkach" - tak po otrzymaniu powołania do reprezentacji Polski czuł się Jakub Perek, zawodnik FC Wembley Łódź. Jak ocenia projekt Playarena? Jak dołączył do naszych rozgrywek? Jakie są jego cele na najbliższe miesiące? Te i inne pytania zada..

   1    2    3